Nowe części do kombajnów New Holland a używane 

Kombajny nawet te znanych marek i wydawać by się mogło, jeszcze nie takie stare, też odnotowują różne awarie. Części psują się bardziej lub mniej, zależnie od sytuacji, marki, rocznika, intensywności użytkowania. Czasem po prostu zużywają się z nadmiaru pracy. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy lepiej kupować nowe części do kombajnów New Holland, czy używane.

Nowe czy używane części do kombajnów New Holland?

Używane części do kombajnów New Holland starszego rocznika można dostać, ale ich zdobycie nie zawsze jest proste. Dlatego wiele osób od razu rozgląda się za nowymi. Z drugiej strony zakup używanych nie zawsze się opłaca, ponieważ jest to pojazd, który intensywnie pracuje w polu i musi być sprawny. Używane części mogą szybciej ulec awarii i przyczynić się do unieruchomienia kombajnu. Stąd niektórzy nie ryzykują i od razu zamawiają nowe części w sklepie online lub stacjonarnym. Nowe części do kombajnów New Holland to inwestycja, która się opłaca. 

Gdzie kupić części do kombajnów New Holland?

Części do kombajnów New Holland można kupić w sklepach z częściami rolniczymi. Nie wszystko jednak dostępne jest od ręki. Czasem trzeba poczekać, aż zostaną uzupełnione stany magazynowe. Dlatego nierzadko prościej jest zamówić je samodzielnie w domu. W dobrym sklepie mogą być dostarczone nawet na drugi dzień od dnia zakupu. W dodatku ceny bywają znacznie bardziej konkurencyjne. 

Warto mieć na uwadze to, że nowe części do kombajnów New Holland mają gwarancję. Na używane gwarancji nie ma. 

+0